Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ 200 birds 4 tier layer cage ] mecz 225 produkty.
3, 4, 5 poziomów Klatki warstwowe z ramą Kurczak Drób Kury nioski Wyposażenie domu
| Nazwa: | 3, 4, 5 poziomów Klatki warstwowe z ramą Kurczak Drób Kury nioski Wyposażenie domu |
|---|---|
| Typ klatki warstwowej: | Klatka na baterie typu A |
| Materiał drutu: | Q235, klatka warstwowa ocynkowana ogniowo |
3, 4, 5 poziomów A ramy warstwy klatki Kurczaki Kurczaki niosące kurczaki Sprzęt domowy
| nazwisko: | 3, 4, 5 poziomów A ramy warstwy klatki Kurczaki Kurczaki niosące kurczaki Sprzęt domowy |
|---|---|
| Rodzaj klatki warstwy: | Klatka baterii typu A |
| Materiał drutu: | Q235, koszyk warstwowy cynkowany ogniowo |
3, 4, 5 poziomów A ramy warstwy klatki Kurczaki Kurczaki niosące kurczaki Sprzęt domowy
| nazwisko: | 3, 4, 5 poziomów A ramy warstwy klatki Kurczaki Kurczaki niosące kurczaki Sprzęt domowy |
|---|---|
| Rodzaj klatki warstwy: | Klatka baterii typu A |
| Materiał drutu: | Q235, koszyk warstwowy cynkowany ogniowo |
5-warstwowe klatki Q235 z baterią do jajek Klatka dla kurczaków z drobiu
| Nazwa: | Klatki do karmienia kurcząt dla niosek |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla niosek |
| Aplikacja: | Drób Polowe Klatki dla niosek |
Automatyczna klatka dla kurczaków do zbierania ptaków dla brojlerów Sprzęt do hodowli kurczaków
| Nazwa produktu: | Sprzęt do hodowli kurczaków Baterie dla kurcząt Klatki dla brojlerów |
|---|---|
| Rodzaj: | Klatka dla brojlerów typu H |
| Obróbka powierzchniowa: | ocynkowane ogniowo |
3 Tiers 4 Tiers Layer Klatka dla kurczaków w fermie drobiu Typ
| Nazwa produktu: | Klatka bateryjna dla kurczaków typu 3 Tiers 4 Tiers w fermie drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
3 Tiers 4 Tiers Layer Klatka dla kurczaków w fermie drobiu Typ
| Nazwa produktu: | Klatka bateryjna dla kurczaków typu 3 Tiers 4 Tiers w fermie drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Rodzaj: | Typowa klatka dla kur niosek |
Nowoczesna hodowla klatek z jajami kurzymi ocynkowana struktura otwierania
| Imię: | Klatki do karmienia kurcząt dla niosek |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla niosek |
| Wniosek: | Drób Polowe Klatki dla niosek |
10000 ptaków Klatka dla kur niosek Klatka typu A Hodowla drobiu
| Nazwa produktu: | Klatka dla niosek hodowlanych typu A |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stal ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
W pełni automatyczne układanie klatek dla kurczaków Klatka z jajami dla afrykańskich ferm drobiu
| Inna nazwa: | W pełni automatyczne układanie klatek dla kurczaków Klatka z jajami kurzymi dla afrykańskich ferm dr |
|---|---|
| Stojak na klatkę: | Stal typu U |
| Karmnik: | Czysty materiał PVC, stal Zn-Al lub stal ocynkowana |

