Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ chicken poultry control shed system ] mecz 76 produkty.
Klatka dla kur niosek i brojlerów typ A i typ H 3 poziomy 4 poziomy
| Nazwa produktu: | Dostawa fabryczna Typ i H Typ 3 poziomy 4 poziomy Klatka dla kurcząt i brojlerów |
|---|---|
| Materiał: | Q235 Drut stalowy ocynkowany ogniowo |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |
System klatek dla kur niosek typu H Q235A Automatyczna bateria do jaj kurzych
| Nazwa produktu: | Automatyczny system klatek dla kurczaków typu H dla kur niosek |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Rodzaj: | Klatka dla kurczaków typu H |
4 drzwi q235 H Typ baterii Brojlery 3-warstwowa chlewnia dla drobiu
| Słowa kluczowe: | Automatyczny sprzęt dla brojlerów typu h dla kurników projekt fermy drobiu |
|---|---|
| Rodzaj marketingu: | Nowy produkt 2021 |
| Rozmiar klatki: | 1500x1000x440mm, 1000x1000x440mm |
Automatyczny sprzęt do hodowli brojlerów System linii do karmienia drobiu 45mm 4pan / 3m
| Nazwa produktu: | Automatyczny system linii karmienia drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stal ocynkowana ogniowo |
| Zastępca Hoppera: | 60KG, 70KG, 90KG |
4 ptaki na ogniwo System klatki baterii ocynkowanej ogniowo
| Nazwa: | Klatki do karmienia kurcząt dla brojlerów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla brojlerów |
| Aplikacja: | Drób Polowe Klatki dla brojlerów |
Cynkowanie na gorąco 6 poziomów 204 klatki dla brojlerów dla ptaków Hodowla kurczaków
| Imię: | Klatki do karmienia kurcząt dla brojlerów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla brojlerów |
| Wniosek: | Drób Polowe Klatki dla brojlerów |
Metalowa 4-poziomowa klatka dla piskląt Hodowla od 1 dnia życia do 16 tygodni
| Słowa kluczowe: | klatka dla małych piskląt |
|---|---|
| Schody: | 4 piętra/poziomy |
| Charakterystyka: | automatyczny system wodny, automatyczny system podawania, auto |
Duży rozmiar Najnowsza konstrukcja Klatki akumulatorowe typu H Ocynkowana stalowa siatka druciana
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
Sprzęt do brojlerów 4m/zestaw
| Inna nazwa: | automatyczne sterowanie sprzętem do brojlerów drobiowych dla kurczaków mięsnych |
|---|---|
| Materiał: | stal ocynkowana ogniowo, |
| Karmienie Pan: | 16 kratek, 4panele/3m |

