Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ iso9001 poultry manure removal system ] mecz 545 produkty.
System usuwania obornika z drobiu 10-12 m / min Bezgłośny system do hodowli kurczaków
| Słowa kluczowe: | Maszyna do czyszczenia pasa do usuwania obornika z kurczaka w gospodarstwie drobiowym |
|---|---|
| Metody czyszczenia: | sposób usuwania obornika z taśmy |
| Maszyna do czyszczenia obornika: | Cynkowane ogniowo lub cynkowo-aluminiowe |
4-poziomowy system usuwania obornika z drobiu Szerokość 1800/2100 mm Klatka rolnicza
| Słowa kluczowe: | Automatyczny system zbierania ściółki do usuwania obornika |
|---|---|
| Sposób zbierania śmieci: | Zgarniacz obornika |
| Rodzaj marketingu: | Nowy produkt 2021 |
4 poziomy System usuwania nawozu drobiowego szerokość 1800 / 2100 mm Klatka gospodarska
| Kluczowe słowa: | Automatyczny system zbierania śmieci do usuwania obornika |
|---|---|
| Sposób zbierania śmieci: | Wyrób zbieracz nawozu |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2021 |
Klatka typu U 4 piętra System usuwania odchodów drobiu Drut o średnicy 3-6 mm
| Nazwa: | Nogi klatki typu U Akumulator Klatka dla kurczaka z kolektorem do usuwania obornika |
|---|---|
| Warstwa klatki: | 3 lub 4 piętra warstwowej klatki baterii |
| Siatka druciana w klatce: | Drut o średnicy 3-6 mm |
System usuwania nawozu drobiowego typu U 4 piętra 3-6 mm średnicy Drut
| nazwisko: | Nogi klatek typu U Klatka akumulatorowa dla kurczaków ze zbiornikiem do usuwania obornika |
|---|---|
| Warstwa klatki: | 3 lub 4 piętra warstwowej klatki akumulatorowej |
| Włókno sieci klatkowej: | Drut o średnicy 3-6 mm |
Sprzęt do usuwania obornika ocynkowany ogniowo 6 mm Silnik Siemens
| Nazwa produktu: | Zautomatyzowany system usuwania obornika drobiowego ocynkowany ogniowo |
|---|---|
| Sposób czyszczenia odpadów: | Środek do czyszczenia obornika z taśmą PP |
| Rodzaj marketingu: | Nowy produkt 2021 |
6mm automatyczny system usuwania obornika
| Nazwa: | Sprzęt do hodowli zwierząt gospodarskich Usuwanie obornika System klatek akumulatorowych |
|---|---|
| Typ klatki: | Konstrukcja klatki baterii w kształcie litery A, H |
| Materiał klatki: | Krajowa stal mostowa Q235 |
Anti Aging HDG Sprzęt do usuwania ściółki drobiowej 1m-1,8m Szerokość taśmy
| Słowa kluczowe: | Maszyna do czyszczenia pasa do usuwania obornika z kurczaka w gospodarstwie drobiowym |
|---|---|
| Funkcja: | Anti-aging, odporność na zużycie |
| Rodzaj marketingu: | Nowy produkt 2021 |
1,4 m 1,75 m Automatyczny system taśmowy do odchodów drobiu H Stosowanie klatek dla kurcząt
| Słowa kluczowe: | System taśmowy do odchodów drobiu |
|---|---|
| Rodzaj czyszczenia obornika: | Taśmowy lub zgarniający zbieracz gnojowicy |
| Materiał: | Stal ocynkowana ogniowo lub nierdzewna, cynk-aluminium |
Pasy 1,2 mm Automatyczny system usuwania obornika, 10-12 m / min Sprzęt do kurnika
| Słowa kluczowe: | Czyszczenie taśm dla ferm drobiu, maszyna do czyszczenia przenośników taśmowych do obornika |
|---|---|
| Materiał pasa do obornika: | Materiał PP, importowany, grubość 1,2 mm |
| Szerokość paska: | 1m, 1,2m, 1,25m, 1,5m, 1,75m w zależności od rozmiaru klatki |

