Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ q235 steel layer farming cage ] mecz 672 produkty.
H Typ Automatyczna warstwa klatki dla kurczaków Farma drobiu Używana hodowla drobiu
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
Warstwa baterii dla drobiu Karmienie klatki z kurczaka
| Akcesoria: | podajnik, warstwa klatki dla kurczaków, siatka druciana, poidło smoczkowe |
|---|---|
| Ustaw pojemność: | 144/192/240/288 warstw |
| Rozmiar komórki: | 450*600*410mm |
Automatyczne klatki dla kurczaków typu H 6Tiers Sprzęt do hodowli drobiu
| Nazwa produktu: | Automatyczny sprzęt do hodowli drobiu typu H. Klatki dla kurczaków |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Ocynkowane warstwowe klatki dla kurczaków Automatyczne drób typu H do hodowli
| Nazwa produktu: | Klatki dla kurczaków typu H Drób warstwowy do sprzętu rolniczego |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Rodzaj kurcząt niosących kurczaków warstwa klatka kurczaka bateria gospodarstwa drobiowego jaja dla Tanzanii
| Nazwa produktu: | Typ A dla kur niosek na baterie Ferma drobiu Klatka dla kur niosek dla Tanzanii |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Drut stalowy ocynkowany ogniowo |
| Rozmiar klatki: | 195*230*150cm, 215*230*200cm |
Typ baterii kur niosek Klatka dla kurczaków Automatyczny sprzęt do fermy drobiu
| Nazwa produktu: | Automatyczna klatka dla kur niosek typu A |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stal ocynkowana ogniowo |
| Rodzaj: | Typowa klatka dla kur niosek |
3-4 poziomy Warstwa baterii Klatka kurczaka do kurcząt niosących Hodowla kur ISO9001
| Nazwa:: | klatka dla kur niosek |
|---|---|
| Materiał: | Q235 Most Stal ocynkowana ogniowo |
| Poziom / Piętra: | 3, 4 poziomy |
H-typowa warstwa kurczaka klatka kurczaka galwanizowanego
| Nazwa produktu: | warstwa klatki dla kurczaków |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ocynkowana ogniowo/zimno |
3-4-poziomowa klatka dla kurczaków z baterią do hodowli kur niosek na liście ISO9001
| Nazwa:: | Klatka z jajkiem z kurczaka |
|---|---|
| Materiał: | Q235 Most stalowy ocynkowany ogniowo |
| Poziom/piętra: | 3, 4 poziomy |
Ocynkowane ogniowo klatki bateryjne o długiej żywotności dla gospodarstw rolnych
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |

