Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ soncap automatic poultry feeding system ] mecz 378 produkty.
System hodowli kurczaków typu H Automatyczna ferma drobiu do hodowli niosek brojlerów
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Rozmiar klatki: | 1800x1200x2140mm, 1800x1200x2790mm |
380V 50HZ Automatyczny Sprzęt Broiler dla kurników otrzymał zatwierdzenie SONCAP.
| nazwisko: | Sprzęt dla brojlerów Hodowla drobiu |
|---|---|
| Rodzaj: | System klatki kurczaka dla brojlerów, system podłogi dla brojlerów |
| Materiał: | Stal ocynkowana ogniowo |
Całkowicie automatyczna bateria Klatka kurczaka Gorąco zanurzony galwanizowany drut 3-4 warstwy
| Obróbka antykorozyjna: | - Tak, tak. |
|---|---|
| Pojemność: | 90-160 Kurczaków |
| Liczba drzwi: | 3-4 |
Sprzęt dla drobiu Klatka dla kur z warstwami jaj Automatyczna dla farmy w Afryce Południowej
| Nazwa produktu: | Automatyczne wyposażenie drobiu drobiowego Klatka dla kurcząt z warstwami jaj |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
Automatyczny sprzęt do drobiu w klatkach dla kurcząt dla farmy w Afryce Południowej
| Nazwa produktu: | Automatyczne wyposażenie drobiu drobiowego Klatka dla kurcząt z warstwami jaj |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
Typ baterii kur niosek Klatka dla kurczaków Automatyczny sprzęt do fermy drobiu
| Nazwa produktu: | Automatyczna klatka dla kur niosek typu A |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stal ocynkowana ogniowo |
| Rodzaj: | Typowa klatka dla kur niosek |
Automatyczny podajnik brojlerów 380 V, ocynkowana ogniowo klatka dla kurczaków 500 kg
| Nazwa: | Automatyczny system karmienia drobiu klatki akumulatorowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Maszyna do podawania wózka lejowego, maszyna do podawania suwnicy bramowej |
| Materiał: | Płyta ze stali ocynkowanej na gorąco |
380V Broiler Automatic Feeder, 500KGS Hot Dip Galvanized Chicken Cage Sprzęt
| nazwisko: | Automatyczny system karmienia drobiu klatką bateryjną |
|---|---|
| Rodzaj: | Maszyna do karmienia wózka zasypowego, maszyna do karmienia bramowego |
| Materiał: | Płyty stalowe galwanizowane na gorąco |
Podajnik do żywności dla kurczaków ze stali typu U typu HDG, automatyczny system karmienia 3-8 poziomów dla kurcząt
| Nazwa produktu: | stabilne, wysokowydajne automatyczne urządzenia do karmienia drobiu na fermie kur niosek, |
|---|---|
| Warstwy klatki: | 3/4/5/6/8 poziomów klatki dla drobiu |
| Stojak na klatkę: | Stal ocynkowana typu U |
360-stopniowy system do picia drobiu, SONCAP 2-3 system do picia smoczków dla drobiu
| Nazwa produktu: | Automatyczny system pojenia drobiu Poidło wody do akumulatora klatki dla kurczaków |
|---|---|
| Typ klatki: | Klatka na baterie w ramie A lub H |
| Materiał rury wodnej: | Inżynieria plastyczna |

