Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
System klatek dla kurczaków do układania jaj Farma drobiu Typ ocynkowany Warstwa 384 ptaków / zestaw
| Nazwa produktu: | System klatek bateryjnych dla kurczaków typu ocynkowana warstwa |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
192 ptaki / zestaw Klatka dla kurczaków do sprzętu do hodowli drobiu brojlerów
| Nazwa produktu: | Klatki bateryjne dla drobiu Klatka dla kurcząt dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |
Farma Drobiu Klatka dla piskląt lęgowych Jednodniowa klatka do odchowu kurcząt bateryjnych
| Nazwa produktu: | Klatka dla młodych piskląt Klatka jednodniowa dla kurcząt |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Warstwowa jajko Drób Bateria Klatka dla kurczaków Farma 4 poziomy dla Nigerii w Afryce
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka dla kurcząt Projekt domu dla drobiu Klatki dla drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
Galwanizowane klatki dla kurczaków Coops Typ automatyczny do składania jaj
| Nazwa produktu: | Automatyczne klatki dla kurczaków ocynkowane typu A. Kurniki |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
System klatek dla kur z nioskami bateryjnymi Automatyczna nioska H Typ 6 Leves / Floors
| Nazwa produktu: | System klatek dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Hodowla drobiu Bateryjne klatki dla kurczaków System typu H Automatyczne nioski jaj 8Tiers
| Nazwa produktu: | Automatyczny system klatek dla kur niosek typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Klatki dla drobiu typu H Klatki dla kurczaków Automatyczne nioski dla kur niosek 2mm
| Nazwa produktu: | Klatki bateryjne do niosek dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Bateria do jaj kurzych typu H System klatek dla kurczaków Całkowicie automatyczny Q235A 8 poziomów
| Nazwa produktu: | System klatek dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Farma drobiu Klatka na jajka Klatka dla kurczaka Automatyczny system karmienia Ocynkowana 5 poziomów
| Nazwa produktu: | Automatyczny system karmienia Ocynkowana bateria Klatka na jajka Klatka dla kurczaków |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |

