Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ 1 2mm poultry manure removal system ] mecz 191 produkty.
Cynkowo-aluminiowy system zbierania jaj drobiowych 2mm z kurczaka Siemens Motor
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do zbierania jaj cynkowo-aluminiowych |
|---|---|
| Układ napędowy: | Silnik Siemens lub Wanxin |
| Kolekcjoner jaj: | blacha stalowa ocynkowana ogniowo, |
Klatki dla drobiu typu H Klatki dla kurczaków Automatyczne nioski dla kur niosek 2mm
| Nazwa produktu: | Klatki bateryjne do niosek dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Klatki dla drobiu typu H Klatki dla kurczaków Automatyczne nioski dla kur niosek 2mm
| Nazwa produktu: | Klatki bateryjne do niosek dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Rodzaj: | Klatka dla kurczaków typu H |
W pełni automatyczna klatka dla kur niosek typu H. Jajko nioski 2mm
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka bateryjna dla kur niosek typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Maszyna do czyszczenia ściółki drobiowej typu H, automatyczny sprzęt do drobiu warstwowego SGS o mocy 1,5-3 kW
| Nazwa produktu: | Automatyczny system usuwania obornika typu H, urządzenie do usuwania obornika typu pasowego |
|---|---|
| Typ klatki: | Klatka dla drobiu typu H |
| Urządzenie do usuwania obornika: | Stal ocynkowana ogniowo |
Maszyna do czyszczenia ferm drobiu Zn-Al, 380V 3-fazowy komercyjny sprzęt drobiowy
| Nazwa: | System usuwania obornika drobiowego z klatki akumulatorowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Czyszczenie typu taśmy, czyszczenie typu skrobaka |
| Materiał: | Płyta ocynkowana ogniowo / płyta Zn-Al |
Zn-Al Maszyna do czyszczenia gospodarstw drobiarskich, 380V 3fazowy sprzęt komercyjny dla drobiu
| nazwisko: | System usuwania nawozu drobiowego z klatki bateryjnej |
|---|---|
| Rodzaj: | Czyszczenie typu pasowego, czyszczenie typu skrobaka |
| Materiał: | Płyta ocynkowana ogniowo / płyta Zn-Al |
Zn-Al Maszyna do czyszczenia gospodarstw drobiarskich, 380V 3fazowy sprzęt komercyjny dla drobiu
| nazwisko: | System usuwania nawozu drobiowego z klatki bateryjnej |
|---|---|
| Rodzaj: | Czyszczenie typu pasowego, czyszczenie typu skrobaka |
| Materiał: | Płyta ocynkowana ogniowo / płyta Zn-Al |
Automatyczny skrobak obornika HDG, sprzęt do automatyzacji drobiu ISO9001 6 mm
| Nazwa produktu: | System usuwania obornika PP System klatki drobiowej dla drobiu System klatki drobiowej |
|---|---|
| Typ klatki: | Rama klatki drobiu A lub H |
| Materiał klatki: | Klatka dla kur niosek cynkowana ogniowo |
H Typ Sprzęt do czyszczenia ferm drobiu 2,1 m Szerokość 30 cm Głębokość
| Nazwa: | Zautomatyzowany system usuwania obornika z klatki kurczaka z podnoszeniem warstw dla ferm drobiu |
|---|---|
| Typ klatki: | Klatka dla kurnika typu H |
| Zbieracz śmieci: | Środek do czyszczenia obornika z taśmą |

