Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ 1 2mm poultry manure removal system ] mecz 191 produkty.
4-poziomowa klatka bateryjna do jaj kurzych dla fermy drobiu w Tanzanii automatyczna Q235
| Nazwa produktu: | 4-poziomowa klatka bateryjna do jaj kurzych |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Rodzaj: | Klatka na jajka typu H |
54-384 Ptaki/zestaw warstwy ptasia klatka, SONCAP System baterii hodowli drobiu
| Inna nazwa: | ferma drobiu z klatką bateryjną, kurnik z nioskami jaj, klatka bateryjna z nioskami |
|---|---|
| Rodzaj: | Klatka akumulatorowa dla kurcząt typu H, typu A |
| Materiał: | cynkowane ogniowo, podwójnie cynkowane na zimno |
Sprzęt do hodowli kurczaków w polu drobiu 90 ptaków typu H Klatka warstwowa
| Akcesoria: | podajnik, warstwa klatki dla kurczaków, siatka druciana, poidło smoczkowe |
|---|---|
| Ustaw pojemność: | 144/192/240/288 warstw |
| Rozmiar komórki: | 450*600*410mm |
Hodowla kurek Q235 Nowoczesna klatka dla kur, sprzęt do hodowli drobiu SONCAP 90 dni
| Słowa kluczowe: | pisklęta nioski klatka do odchowu kurek |
|---|---|
| Typ ramki: | H, ramka |
| Materiał klatki: | q235, bez deformacji |
Klatka dla kurczaków z drutu spawanego typu H Q235A Ocynkowana klatka dla kurczaków o grubości 2 mm
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurczaków typu H Q235A Ocynkowana klatka dla kurczaków 2 mm |
| Materiał: | Q235A ocynkowane ogniowo |
Klatka dla kurczaków z drutu spawanego typu H Q235A Ocynkowana klatka dla kurczaków o grubości 2 mm
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurczaków typu H Q235A Ocynkowana klatka dla kurczaków 2 mm |
| Materiał: | Q235A ocynkowane ogniowo |
Gotowa warstwa galwanizowana, kurczaka, klatka typu H
| Użycie: | Drobiarski |
|---|---|
| Pojemność: | 54 ptaków do 384 ptaków |
| Cechy: | Ekologiczny |
Klatka dla kurczaków brojlerów typu H Automatyczna dla fermy drobiu
| Nazwa produktu: | Automatyczna klatka dla brojlerów typu H dla fermy drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |
A Typ 4 poziomy / piętra 128, 160 ptaków na zestaw Klatka dla drobiu do składania jaj
| Nazwa produktu: | Typ A 4 poziomy / piętra 128, 160 ptaków na zestaw Klatka dla drobiu do składania jaj |
|---|---|
| Rama klatki: | warstwowa klatka dla kurczaka ze stalowym stojakiem w kształcie litery U |
| Obróbka powierzchniowa: | podwójnie ocynkowana na zimno lub ogniowo po obróbce spawalniczej |
Automatyczna klatka dla drobiu typu H dla kurczaka ,Klatka brojlerów
| Nazwać: | Klatki do karmienia kurcząt dla brojlerów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla brojlerów |
| Podanie: | Drób Polowe Klatki dla brojlerów |

