Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ poultry environmental control system ] mecz 317 produkty.
W pełni automatyczny system środowiskowy kontrolowanych klatek dla kur z bateriami o żywotności ponad 25 lat, rozwiązanie dla hodowli drobiu
| Equipment Configuration: | Fully Automatic Environmental Controlled System |
|---|---|
| Life span : | More Than 25 Years |
| Area/Bird: | 450cm2 |
46000m3 / H Wentylator przemysłowy do hodowli kurczaków 1270mm System kontroli drobiu
| Nazwa produktu: | Kurczak Farm Drobiu System kontroli środowiska Wentylator wentylacji |
|---|---|
| rozmiar: | 1380x1380x450mm |
| Dia. Śr. of Blades ostrzy: | 1270mm |
6 poziom baterii Klatki dla kurczaków Długotrwały materiał Więcej niż 25 lat Długość życia Przystosowany do intensywnej hodowli drobiu
| Life span : | More Than 25 Years |
|---|---|
| Capacity: | 72-108 Chickens |
| Size: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
Ciężka klatka kurczaka z akumulatorami zaprojektowana w celu optymalizacji produkcji jaj i poprawy zdrowia drobiu w gospodarstwach handlowych
| Rozmiar: | 650x1250x440mm/1000x1250x400mm |
|---|---|
| Obszar/ptak: | 450 cm2 |
| Długość życia: | Ponad 25 lat |
Wytrzymała klatka dla kur niosek do hodowli drobiu, zapewniająca optymalną przestrzeń i wentylację w celu zmaksymalizowania produkcji jaj i zdrowia ptaków
| Obróbka powierzchni: | Gorące dip ocynkowane |
|---|---|
| Rozmiar: | 650 x 1250 x 440 mm |
| Schody: | 3/4/5/6/8 |
Warstwa dla drobiu 180/240 Klatka dla piskląt typu A z karmnikami
| klucze: | kurnik klatka dla piskląt z poidełkami i karmnikami |
|---|---|
| Rodzaj: | Typ |
| Pojemność/zestaw: | 180 lub 240 ptaków |
Q235 Klatka dla drobiu
| Inna nazwa: | automatyczna klatka dla drobiu dla kurcząt dla niosek i brojlerów |
|---|---|
| Materiał klatki: | Krajowa stal mostowa Q235, bez zgięcia |
| Powierzchnia klatki: | podwójna obróbka cynkowana na zimno lub na gorąco po spawaniu |
Sprzęt do hodowli drobiu Pullet, 3/4 poziomów Automatyczny sprzęt do drobiu warstwowego
| Nazwa produktu: | Zautomatyzowany sprzęt do hodowli kurcząt warstwowej drobiu |
|---|---|
| Materiał drutu klatkowego: | q235, niełatwe do odkształcenia |
| Podłogi klatkowe: | 3 lub 4 poziomy |
3-6mm Bateria drutowa Sprzęt dla brojlerów Klatka dla hodowli drobiu typu SGS
| Kluczowe słowa: | Bateria dla brojlerów warstwowych typu h Klatka do hodowli drobiu |
|---|---|
| Koryto paszowe: | Podajniki aluminiowe ocynkowane o grubości 1,0 mm |
| Rury wodne: | Rury wodne kwadratowe lub okrągłe o średnicy 25 mm |
Q235 Klatka do hodowli drobiu
| Słowa kluczowe: | klatka dla brojlerów ocynkowana ogniowo na fermie drobiu |
|---|---|
| Poziomy/warstwy: | 3- lub 4-warstwowy brojler klatkowy drobiowy |
| Posługiwać się: | kurczak, brojlery drobiowe |

