Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ poultry environmental control system ] mecz 317 produkty.
3-6mm Drutowy sprzęt do brojlerów SGS H Typ Klatka dla drobiu
| Słowa kluczowe: | h typ brojler warstwa baterii sprzęt dla kurczaków klatka dla drobiu |
|---|---|
| Karmnik: | ocynkowane podajniki aluminiowe o grubości 1,0 mm |
| Rury wodne: | Rury na wodę kwadratową lub okrągłą o średnicy 25 mm |
3-8 poziomów Hens Farm Automatyczny system karmienia drobiu i poidło SONCAP
| Inna nazwa: | kurnik sprzęt do karmienia warstwa systemu klatek dla kur niosek na fermę kur niosek |
|---|---|
| Warstwy klatki: | 3 do 8 poziomów klatki z kurczaka warstwowego |
| Podajnik klatki: | pcv, stal ocynkowana ogniowo, stal cynkowo-aluminiowa, |
Galwanizacja Mięsa Kurczak Drobiowa Klatka Farma Automatyczna Klatka Brojlerów 272 Ptaki
| Imię: | Klatki do karmienia kurcząt dla brojlerów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla brojlerów |
| Wniosek: | Drób Polowe Klatki dla brojlerów |
9 poziomów Warstwa baterii drobiu Karmienie w klatce dla kurczaków
| Imię: | Klatki do karmienia kurcząt dla niosek |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla niosek |
| Wniosek: | Drób Polowe Klatki dla niosek |
Wysokiej gęstości karmienia gorąco ocynkowane klatki jaj kurczaków dla hodowli drobiu
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Klatki dla drobiu typu A / H, HDG 54-384 Maszyna do układania jaj kurzych
| Słowa kluczowe: | 4-poziomowa klatka z kurczaka, cena klatki z kurczaka |
|---|---|
| kształt: | Typ A/H |
| Pojemność ptaków: | 54-384 klatka dla ptaków z kurczaka |
Soncap 3-8tiers Warstwa baterii dla drobiu Karmienie w klatce dla kurczaków
| Nazwa produktu: | Sprzedam klatki warstwowe, akumulatorowa klatka dla kur, |
|---|---|
| kształt: | Typ H lub A |
| Pojemność ptaków: | 54-384 ptaki z klatki niosek |
Wielopoziomowy automatyczny system karmienia drobiu dla brojlerów o wymiarach 1800x1200x410mm
| Słowa kluczowe: | karmienie drobiu wielopoziomowe klatki dla kurczaków z ramą h do systemu podnoszenia niosek |
|---|---|
| Rozmiar klatki: | 1800x1200x410mm, 650x1250x440mm |
| Średnica siatki drucianej: | 3-6 mm, q235 stal niskowęglowa |
380V 3-fazowa klatka dla kurczaka z warstwą hodowlaną Klatka dla drobiu typu H
| Imię: | Klatki do karmienia kurcząt dla niosek |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla niosek |
| Wniosek: | Drób Polowe Klatki dla niosek |
H Jednodniowa klatka brojlerów dla drobiu mięsnego na fermę drobiu
| Nazwa: | Klatki do karmienia kurcząt dla niosek |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla niosek |
| Aplikacja: | Drób Polowe Klatki dla niosek |

