Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ soncap broiler equipment ] mecz 206 produkty.
Hodowla Zwierząt hodowlanych 3-poziomowa klatka dla kurczaków, HDG 125 kg 208 Sprzęt do hodowli brojlerów
| Inna nazwa: | automatyczna klatka dla brojlerów z baterią kurcząt |
|---|---|
| Proces powierzchni: | klatka z drutu ocynkowanego ogniowo |
| Stosowanie: | Sprzęt do hodowli zwierząt gospodarskich |
208 Ptaki Brojler Kurczak Klatka
| Nazwa produktu: | system hodowli w klatkach dla brojlerów dla zwierząt do automatycznego wyposażenia ferm drobiu |
|---|---|
| Wymiar: | 1000mmx1000mmx440mm |
| Stosowanie: | ferma drobiu brojlerów, system chowu zwierząt |
192 ptaki / zestaw Klatka dla kurczaków do sprzętu do hodowli drobiu brojlerów
| Nazwa produktu: | Klatki bateryjne dla drobiu Klatka dla kurcząt dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |
HDG 4 Tier Sprzęt do hodowli drobiu dla brojlerów Produkty 200 ptaków / klatka
| Nazwa: | ocynkowana ogniowo klatka dla kurczaków brojlerów |
|---|---|
| Rodzaj: | Klatka dla kurczaków brojlerów typu H |
| projekt: | w pełni automatyczna klatka dla kurczaków brojlerów |
100kgs H Typ baterii Brojlery System klatek dla kurczaków 120 ptaków na liście ISO9001
| Słowa kluczowe: | System klatek dla drobiu dla kurcząt brojlerów z baterią |
|---|---|
| Materiał: | stal cynkowana ogniowo klatki brojlerów, |
| Funkcja: | czysty i higieniczny, łatwy w obsłudze |
Modern Farm 150/200 Birds Brojler Chicken Cage Q235A Materiał z drutu stalowego
| Nazwa: | nowoczesne klatki dla kurczaków z hodowlą kurczaków dla brojlerów klatki dla zwierząt |
|---|---|
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej Q235A |
| Proces cynkowania: | Stal ocynkowana ogniowo |
1480mmx1750mmx440mm Klatka Kurczaka Brojlerów
| Nazwa produktu: | czterowarstwowa ocynkowana klatka dla brojlerów z kurczaka, duży rozmiar |
|---|---|
| Rozmiar: | 1480mmx1750mmx440mm, duży rozmiar |
| Rodzaj: | Typ/rama A lub H |
380 V 3-fazowy sprzęt do hodowli kurczaków, klatka na baterie ISO9001 dla kurczaków
| Inna nazwa: | automatyczny sprzęt do karmienia drobiu drobiowego dla brojlerów |
|---|---|
| Lej podający: | 60kg, 70kg |
| Silnik napędowy: | 380 V, 3 fazy, 50 Hz, 1,1 kW |
Linia do karmienia drobiu Sprzęt do hodowli brojlerów z automatycznymi podajnikami i poidłami
| Nazwa produktu: | Sprzęt do hodowli brojlerów System linii karmienia drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |
Ferma drobiu Klatka dla brojlerów Stal ocynkowana Automatyczna H Typ Q235A
| Nazwa produktu: | Sprzęt do hodowli drobiu brojlerów Nigeria Stal ocynkowana Automatyczna kocioł typu H. Klatka dla ku |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |

