Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ soncap broiler equipment ] mecz 206 produkty.
Klatka dla kurczaków brojlerów typu H Automatyczna dla fermy drobiu
| Nazwa produktu: | Automatyczna klatka dla brojlerów typu H dla fermy drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Rodzaj: | Klatka dla brojlerów typu H |
Akumulator 50000 warstw System klatki dla brojlerów 5 poziomu Materiał stalowy HDG
| Informacje o produkcie: | system klatek bateryjnych dla brojlerów i niosek |
|---|---|
| Rodzaj: | klatka dla kurczaków typu h |
| Pojemność: | 54, 72, 90, 108, 144 Ptaki |
Automatyczny system podawania wciągarki MRS3000, 60 kg 4 patelnie / 3 m sprzęt do hodowli kurczaków
| Słowa kluczowe: | sprzęt do hodowli kurcząt drobiowych system podawania paszy dla brojlerów |
|---|---|
| Pojemność leja zasypowego: | 60kgs, 70kgs, 1.0mm blacha ocynkowana ogniowo |
| Podajnik garnkowy: | 4 patelnie/3m, średnica 360mm |
5000 ptaków brojlerów klatka dla drobiu farma ocynkowana ogniowo bateria H rama farma kurczaków
| Nazwa produktu: | Automatyczna klatka dla drobiu z ramą H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |
Automatyczne klatki dla kurczaków brojlerów Hodowla akumulatorów typu H 192 ptaki / zestaw
| Nazwa produktu: | System hodowli baterii typu H Klatki dla kurczaków |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Kolor: | Srebrno-biały |
System Automatyczny Kurnik Klatka dla Brojlerów Typ A 61 * 50 * 44 Cm
| Nazwa produktu: | Kurnik typu A, automatyczny system klatek dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurcząt typu A |
Typowa klatka z obornikiem ocynkowana ogniowo Klatka dla brojlerów na fermie drobiu
| Nazwa produktu: | Klatka typu warstwa obornika Klatka ocynkowana ogniowo Klatka dla brojlerów na fermie drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Drut stalowy ocynkowany ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurcząt typu A |
3 poziomy Klatka hodowlana dla kurcząt typu A 128 warstw Typ H
| Nazwa produktu: | 3 poziomy Klatki dla kurcząt typu A 128 warstw Klatki hodowlane dla kur typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Drut stalowy ocynkowany ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurcząt typu A |
Farma typu H Klatka dla brojlerów Drób Bateria 17 piskląt / komórka
| Nazwa produktu: | Klatki bateryjne dla drobiu typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Mięsna klatka dla kurczaków typu H |
Coop Broiler Bateria Klatka dla kurczaków Automatyczna ferma drobiu Typ H 3 poziomy 4 poziomy
| Nazwa produktu: | Typ H 3 poziomy 4 poziomy Klatki bateryjne dla kurcząt brojlerów |
|---|---|
| Materiał: | Q235A ocynkowane ogniowo |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |

