Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ 2 5mm poultry cage ] mecz 98 produkty.
Całkowicie automatyczne klatki kurczaka klatki jajowe dla Afryki
| Inna nazwa: | Całkowicie automatyczne klatki kurczące klatki kurczące klatki jajowe dla Afryki |
|---|---|
| Stój w klatce: | Stalo typu U |
| Koryto paszowe: | Materiał z czystego PVC, stal Zn-Al lub stal ocynkowana |
380V 3-fazowa klatka dla kurczaka z warstwą hodowlaną Klatka dla drobiu typu H
| Imię: | Klatki do karmienia kurcząt dla niosek |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla niosek |
| Wniosek: | Drób Polowe Klatki dla niosek |
Całkowicie automatyczne klatki kurczaka klatki jajowe dla Afryki
| Inna nazwa: | Całkowicie automatyczne klatki kurczące klatki kurczące klatki jajowe dla Afryki |
|---|---|
| Stój w klatce: | Stalo typu U |
| Koryto paszowe: | Materiał z czystego PVC, stal Zn-Al lub stal ocynkowana |
Sprzęt do hodowli kurczaków w polu drobiu 54 Ptaki Klatka typu A typu Layer
| Imię: | Klatki do karmienia kurcząt dla niosek |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla niosek |
| Wniosek: | Drób Polowe Klatki dla niosek |
3-fazowa klatka dla kurczaka z warstwą hodowlaną Klatka dla drobiu typu H
| Akcesoria: | podajnik, warstwa klatki dla kurczaków, siatka druciana, poidło smoczkowe |
|---|---|
| Ustaw pojemność: | 144/192/240/288 warstw |
| Rozmiar komórki: | 450*600*410mm |
Q235 Sprzęt do hodowli kurczaków, 384 ptaki / zestaw H typu Layer Cage
| Nazwa: | Klatki do karmienia kurcząt dla brojlerów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla brojlerów |
| Aplikacja: | Drób Polowe Klatki dla brojlerów |
Sprzęt do hodowli kurczaków w polu drobiu 90 ptaków typu H Klatka warstwowa
| Akcesoria: | podajnik, warstwa klatki dla kurczaków, siatka druciana, poidło smoczkowe |
|---|---|
| Ustaw pojemność: | 144/192/240/288 warstw |
| Rozmiar komórki: | 450*600*410mm |
Nowoczesne automatyczne 144 ptaki do układania baterii w klatce dla kur drobiu Sprzęt do hodowli drobiu
| Nazwa produktu: | Klatka dla kur niosek na baterie |
|---|---|
| Typ klatki: | Ramka H/A |
| Materiał: | Galwanizowana na gorąco klatka z kurczaka |
Klatka dla kurczaków z drutu spawanego typu H Q235A Ocynkowana klatka dla kurczaków o grubości 2 mm
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurczaków typu H Q235A Ocynkowana klatka dla kurczaków 2 mm |
| Materiał: | Q235A ocynkowane ogniowo |
Klatka dla kurczaków z drutu spawanego typu H Q235A Ocynkowana klatka dla kurczaków o grubości 2 mm
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurczaków typu H Q235A Ocynkowana klatka dla kurczaków 2 mm |
| Materiał: | Q235A ocynkowane ogniowo |

