Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ 2 5mm poultry cage ] mecz 98 produkty.
3-4-warstwowy sprzęt do brojlerów drobiu SONCAP Moden Chicken Battery Cage
| Nazwa produktu: | nowoczesny system automatycznego karmienia brojlerów w klatce kurczaka z kurczaka |
|---|---|
| Typ klatki: | Klatki dla brojlerów typu H i A |
| Warstwy klatki: | 3 lub 4 warstwy sprzętu do brojlerów |
Wielopoziomowy sprzęt do czyszczenia drobiu, system klatek akumulatorowych 1,2 mm 220 V
| Nazwa produktu: | Wielopoziomowy automatyczny sprzęt do warstwowego drobiu do czyszczenia obornika drobiowego |
|---|---|
| Rodzaj marketingu: | Nowy produkt 2021 |
| Maszyna do zbierania obornika: | Zn-Al lub 275g stali ocynkowanej ogniowo |
1,75 m 1,5 kW HDG System usuwania obornika drobiowego do klatki akumulatorowej
| Słowa kluczowe: | Sprzęt do czyszczenia obornika w gospodarstwie drobiowym System usuwania obornika |
|---|---|
| Rodzaj czyszczenia obornika: | Taśmowy lub zgarniakowy kolektor obornika |
| Materiał: | Stal ocynkowana ogniowo lub nierdzewna, cynk-aluminium |
4-poziomowa klatka bateryjna do jaj kurzych dla fermy drobiu w Tanzanii automatyczna Q235
| Nazwa produktu: | 4-poziomowa klatka bateryjna do jaj kurzych |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Rodzaj: | Klatka na jajka typu H |
54-384 Ptaki/zestaw warstwy ptasia klatka, SONCAP System baterii hodowli drobiu
| Inna nazwa: | ferma drobiu z klatką bateryjną, kurnik z nioskami jaj, klatka bateryjna z nioskami |
|---|---|
| Rodzaj: | Klatka akumulatorowa dla kurcząt typu H, typu A |
| Materiał: | cynkowane ogniowo, podwójnie cynkowane na zimno |
Bateryjne klatki dla kur niosek System H Typ ocynkowane 384 ptaki / zestaw
| Nazwa produktu: | System klatek dla kur niosek typu H. Klatki dla kur niosek |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Wieloetapowy sprzęt czyszczący domy dla drobiu, 1,2 mm 220 V system klatki baterii
| Nazwa produktu: | Wielowarstwowe automatyczne urządzenia drobiowe do oczyszczania nawozu drobiowego |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2021 |
| Maszyna do zbierania obornika: | Zn-Al lub 275 g gorąco ocynkowanego steetu |
Galwanizowana 380V 120/150 klatka dla brojlerów dla drobiu Certyfikat SGS
| Nazwa produktu: | Automatyczna ocynkowana klatka dla kurczaków brojlerów na sprzedaż Projekt kurnika dla drobiu |
|---|---|
| Rodzaj: | klatka dla kurczaków brojlerów typu h/ramka |
| Rozmiar klatki: | 1000x1000x440, 1500x1000x440, 890x1250x440mm |
System usuwania obornika drobiowego o grubości 1,2 mm
| Nazwa produktu: | Mechaniczny system usuwania obornika drobiowego, automatyczna maszyna do czyszczenia hodowli kurczak |
|---|---|
| Rodzaj usuwania obornika: | Czyszczenie taśmy, system usuwania skrobaka |
| Funkcja mechaniczna: | Cichy |
4-poziomowa klatka bateryjna do jaj kurzych dla fermy drobiu w Tanzanii automatyczna Q235
| Nazwa produktu: | 4-poziomowa klatka bateryjna do jaj kurzych |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka na jajka typu H |

