Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ 2 5mm poultry cage ] mecz 98 produkty.
160 Klatki dla kur niosek typu A Urządzenia dla ferm drobiu
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurcząt typu A |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Drut stalowy ocynkowany ogniowo |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
Maszyna do czyszczenia ferm drobiu Zn-Al, 380V 3-fazowy komercyjny sprzęt drobiowy
| Nazwa: | System usuwania obornika drobiowego z klatki akumulatorowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Czyszczenie typu taśmy, czyszczenie typu skrobaka |
| Materiał: | Płyta ocynkowana ogniowo / płyta Zn-Al |
SGS 380V 50Hz Automatyczny system usuwania obornika drobiowego z przenośnikiem taśmowym
| Nazwa produktu: | Automatyczny system usuwania odchodów z drobiu z przenośnikiem taśmowym |
|---|---|
| Materiał maszyny: | Płyta cynkowo-aluminiowa, blacha ocynkowana ogniowo |
| Silnik napędowy: | 1,5 kW, 380 V, 3 fazy, 50 Hz lub dostosuj |
Hodowla drobiu Klatka dla kur niosek Klatka H Rama Automatyczne układanie 8 poziomów
| Nazwa produktu: | Automatyczna klatka dla kur niosek typu H. Klatka dla kur niosek |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Zn-Al Maszyna do czyszczenia gospodarstw drobiarskich, 380V 3fazowy sprzęt komercyjny dla drobiu
| nazwisko: | System usuwania nawozu drobiowego z klatki bateryjnej |
|---|---|
| Rodzaj: | Czyszczenie typu pasowego, czyszczenie typu skrobaka |
| Materiał: | Płyta ocynkowana ogniowo / płyta Zn-Al |
Zn-Al Maszyna do czyszczenia gospodarstw drobiarskich, 380V 3fazowy sprzęt komercyjny dla drobiu
| nazwisko: | System usuwania nawozu drobiowego z klatki bateryjnej |
|---|---|
| Rodzaj: | Czyszczenie typu pasowego, czyszczenie typu skrobaka |
| Materiał: | Płyta ocynkowana ogniowo / płyta Zn-Al |
System usuwania obornika drobiowego o mocy 1,5 kW
| Nazwa produktu: | Maszyna do czyszczenia odchodów typu pasa System usuwania odchodów drobiu dla kurnika |
|---|---|
| Materiał paska: | Taśma do obornika PP o grubości 1,2 mm |
| Maszyna do czyszczenia obornika: | Stal ocynkowana na gorąco lub stal cynkowo-aluminiowa |
Maszyna do czyszczenia ściółki drobiowej typu H, automatyczny sprzęt do drobiu warstwowego SGS o mocy 1,5-3 kW
| Nazwa produktu: | Automatyczny system usuwania obornika typu H, urządzenie do usuwania obornika typu pasowego |
|---|---|
| Typ klatki: | Klatka dla drobiu typu H |
| Urządzenie do usuwania obornika: | Stal ocynkowana ogniowo |
System zbierania jaj drobiowych 3PH 1mm ze stali ocynkowanej na gorąco Zatwierdzenie SGS
| Nazwa produktu: | Automatyczna maszyna do zbierania jaj z przenośnikiem taśmowym do warstwowego systemu klatek baterii |
|---|---|
| Materiał maszyny do zbierania jaj: | płyta boczna ocynkowana ogniowo lub cynkowo-aluminiowa, |
| Kolor Pasa Jaj: | kolor biały lub szary, z czerwonymi, żółtymi, niebieskimi i zielonymi liniami |
1,4 m 1,75 m Automatyczny system taśmowy do odchodów drobiu H Stosowanie klatek dla kurcząt
| Słowa kluczowe: | System taśmowy do odchodów drobiu |
|---|---|
| Rodzaj czyszczenia obornika: | Taśmowy lub zgarniający zbieracz gnojowicy |
| Materiał: | Stal ocynkowana ogniowo lub nierdzewna, cynk-aluminium |

