Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ battery chicken cage ] mecz 1127 produkty.
Klatki dla brojlerów dla zwierząt Klatki dla kurczaków Sprzęt do hodowli drobiu Typ
| Nazwa produktu: | Kurnik z klatką bateryjną typu A |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
Farma drobiu Klatka na jajka Klatka dla kurczaka Automatyczny system karmienia Ocynkowana 5 poziomów
| Nazwa produktu: | Automatyczny system karmienia Ocynkowana bateria Klatka na jajka Klatka dla kurczaków |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
10000 warstw baterii Klatka dla drobiu Farma dla kur Używana
| Nazwa produktu: | Klatka baterii dla drobiu |
|---|---|
| Kolor: | srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
Warstwowa jajko Drób Bateria Klatka dla kurczaków Farma 4 poziomy dla Nigerii w Afryce
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka dla kurcząt Projekt domu dla drobiu Klatki dla drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
Klatka dla kurczaków typu H 3 poziom 4 poziom z automatycznym systemem karmienia
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurczaków typu H 3 poziom 4 poziom z automatycznym systemem karmienia |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Klatka dla kurczaków brojlerów |
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
4-poziomowa, akumulatorowa klatka dla kur niosek Q235A H Rama w pełni automatyczna
| Nazwa produktu: | 4-poziomowa rama w kształcie litery H, w pełni automatyczna klatka dla drobiu na baterie |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Rodzaj: | Klatka dla kurczaków typu H |
W pełni automatyczna klatka dla kur niosek typu H. Jajko nioski 2mm
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka bateryjna dla kur niosek typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Nioski Hodowla drobiu Klatki bateryjne dla kurczaków Typ H 4 poziomy 6 poziomów
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Materiał: | Q235A ocynkowane ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Klatki dla kurcząt typu H typu Egg Layer 8-poziomowy drut stalowy ocynkowany
| Nazwa produktu: | Klatki Kurczaka Warstwa Jaja |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Materiał: | Drut ze stali ocynkowanej na gorąco/zimno |
Gorąco zanurzona galwanizowana warstwa stalowa Klatka dla kurczaków 90-160 Kurczaki Łatwe w instalacji
| Wielkość: | Standardowy |
|---|---|
| Instalacja: | Łatwe w instalacji |
| Pojemność: | 90-160 Kurczaków |

