Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ battery chicken cage ] mecz 1127 produkty.
3-9 piętro Farma Bateria Klatka kurczaka z systemem automatycznym
| Zastosowanie: | Kurczak Brojler |
|---|---|
| Rodzaj: | 3 - 9 piętro |
| Zalety: | niski współczynnik złamań |
Całkowicie automatyczny system kontroli środowiskowej Akumulatory Klatki kurczaki Więcej niż 25 lat Długość życia zoptymalizowana dla nowoczesnych potrzeb hodowli drobiu
| Szczebel: | 3-8 poziomu |
|---|---|
| Projekt: | Za darmo |
| Rozmiar: | 650x1250x440mm/1000x1250x400mm |
W pełni automatyczny system środowiskowy kontrolowanych klatek dla kur z bateriami o żywotności ponad 25 lat, rozwiązanie dla hodowli drobiu
| Equipment Configuration: | Fully Automatic Environmental Controlled System |
|---|---|
| Life span : | More Than 25 Years |
| Area/Bird: | 450cm2 |
Pojemność 72-108 Kurczaki Akumulacja Klatka kurczaka Całkowicie automatyczny system kontroli środowiska Ptak 450cm2 dla hodowli drobiu
| Material: | Hot Dipped Galvanized |
|---|---|
| Area/Bird: | 450cm2 |
| Life span : | More Than 25 Years |
6 poziom baterii Klatki dla kurczaków Długotrwały materiał Więcej niż 25 lat Długość życia Przystosowany do intensywnej hodowli drobiu
| Life span : | More Than 25 Years |
|---|---|
| Capacity: | 72-108 Chickens |
| Size: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
SGS 90-384 Birds Battery Chicken Cage System 1950x2300x1500mm Rozmiar
| Inna nazwa: | klatka bateryjna dla niosek, klatka bateryjna dla kur niosek |
|---|---|
| Rodzaj: | Typ H i typ A |
| Materiał: | q235 stal mostowa |
Drut ocynkowany A Typ 120 Ptaki dla drobiu Bateria dla kurcząt dla warstw
| Nazwa produktu: | Klatka na baterię dla drobiu z warstwą kurczaka |
|---|---|
| Typ klatki: | Klatka z warstwą kurczaka typu A |
| Materiał: | Drut ocynkowany, Q235 |
450 cm2 / Bird Q235 Steel Layer Battery Klatka dla kurczaków Waga 150 kg
| Słowa kluczowe produktu: | system klatek bateryjnych, klatka dla kurczaków z warstwą baterii, sprzęt dla kur niosek z klatkami |
|---|---|
| Materiał: | Krajowa stal mostowa Q235 |
| Wymiar: | 1800X600X410mm/650X625X500mm |
Farma drobiu Q235 3 - 4-poziomowa klatka dla kurczaków Klatka dla kurcząt Hodowla brojlerów
| Inna nazwa: | Klatka dla brojlerów na baterie, klatka dla kurcząt brojlerów |
|---|---|
| Model: | Drut ze stali niskowęglowej Q235 |
| Proces powierzchni: | Cynkowanie ogniowe |
Coop Broiler Bateria Klatka dla kurczaków Automatyczna ferma drobiu Typ H 3 poziomy 4 poziomy
| Nazwa produktu: | Typ H 3 poziomy 4 poziomy Klatki bateryjne dla kurcząt brojlerów |
|---|---|
| Materiał: | Q235A ocynkowane ogniowo |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |

