Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ battery chicken cage ] mecz 1128 produkty.
Galwanizowane klatki dla kurczaków Coops Typ automatyczny do składania jaj
| Nazwa produktu: | Automatyczne klatki dla kurczaków ocynkowane typu A. Kurniki |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
Sprzęt do hodowli drobiu w klatkach dla kurczaków Typ H W pełni automatyczny dla 50000 kur niosek
| Nazwa produktu: | Sprzęt do hodowli drobiu Typ H W pełni automatyczna klatka dla kurczaków |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
3 poziomy 96 ptaków niosek Farma drobiu Bateryjna klatka dla kurczaków Typ z automatycznym poidłem smoczkowym
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurczaków typu 3 Tiers 96 dla ptaków niosek |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Drut stalowy ocynkowany ogniowo |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
120 ptaków klatka dla kurczaków bateria nigeryjska ferma drobiu ocynkowana Q235 3 warstwy
| Nazwa produktu: | Ocynkowana Q235 3 warstwy 120 ptaków klatka dla kurczaków |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Rodzaj: | Klatka dla kurczaków typu H |
65*62.5*50 Cm Wielkość Bateria Klatka kurczaka Hodowla 380V Do hodowli
| Nazwa produktu: | Klatka na baterie dla kurczaków |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ocynkowana ogniowo/zimno |
Klatka dla kurczaków z automatyczną baterią typu 96 lub 128
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurczaków z automatyczną baterią typu 96 lub 128 |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
Automatyczne klatki dla kurczaków typu H Hodowla drobiu Ocynkowane 4 poziomy
| Nazwa produktu: | Ocynkowane automatyczne klatki dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |
Klatka dla drobiu Bateryjna klatka dla kur typu H W pełni automatyczna dla 50000 kur niosek
| Nazwa produktu: | Klatka bateryjna typu H dla kur niosek |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka na jajka typu H |
Farma drobiu Kury warstwowe Klatka dla kurczaków typu H z automatycznym zbieraniem jaj
| Nazwa produktu: | Ferma drobiu Typ H dla kur niosek Klatka dla kur niosek |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Klatka dla drobiu Bateryjna klatka dla kur typu H W pełni automatyczna dla 50000 kur niosek
| Nazwa produktu: | Klatka bateryjna typu H dla kur niosek |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Rodzaj: | Klatka na jajka typu H |

