Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ battery chicken cage ] mecz 1127 produkty.
Ocynkowana ogniowo 4 poziomy 72 ptaki Klatka dla kurczaków Najnowszy projekt
| Nazwa produktu: | Klatka na baterie dla kurczaków |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ocynkowana ogniowo/zimno |
W pełni automatyczny system klatek dla kurczaków typu H. Sprzęt do hodowli drobiu
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczny system klatek dla kurczaków typu H. Sprzęt do hodowli drobiu |
| Typ: | Klatka na jajka typu H |
Kurczak niosek Producenci sprzętu do hodowli drobiu Bateryjne klatki dla kurczaków
| Nazwa produktu: | Klatka na baterie dla kurczaków |
|---|---|
| Aplikacja: | Drób Klatki polowe dla niosek |
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
120 ptaków klatka dla kurczaków bateria nigeryjska ferma drobiu ocynkowana Q235 3 warstwy
| Nazwa produktu: | Ocynkowana Q235 3 warstwy 120 ptaków klatka dla kurczaków |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Klatki dla kurczaków typu H Sprzęt do układania jaj kurzych W pełni automatyczne 9 poziomów
| Nazwa produktu: | Sprzęt do klatek dla kurczaków typu H. Kury nioski |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
W pełni automatyczna klatka dla kurczaków typu H Sprzęt do karmienia drobiu 10 poziomów
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stal ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Q235A Klatka dla kur niosek typu baterii z kurnikiem dla Afryki
| Nazwa produktu: | Kury Nioski Typ Bateryjne Klatki Dla Kurczaków Z Kurczaka Dla Afryki |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Drut stalowy ocynkowany ogniowo |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
Wytrzymałe duże baterie kurczaka klatka łatwe w czyszczeniu warstwy stali ocynkowanej
| Nazwa produktu: | Duża bateria kurczaka trwała i łatwa w czyszczeniu warstwa kurczaka |
|---|---|
| Materiał: | Stal galwanizowana |
| Kluczowe słowa: | Klatka na baterie dla kurczaków |
Klatka kurczaka z akumulatorem z automatycznym systemem zbierania jaj
| Nazwa produktu: | Klatka kurczaka z akumulatorem |
|---|---|
| Kluczowe słowa: | Klatka na baterie dla kurczaków |
| Kolor: | Srebrno-biały |
Gorąco ocynkowane warstwy baterii kurczaka klatka dla farmy 72 ptaków / zestaw
| Nazwa produktu: | Klatka na baterie dla kurczaków |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ocynkowana ogniowo/zimno |

