Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ battery chicken cage ] mecz 1127 produkty.
4-poziomowa klatka dla drobiu z automatycznym poidłem na smoczki
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 4-poziomowa klatka dla drobiu na baterie dla niosek |
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
4-poziomowa bateria klatka dla kurczaków Bateria hodowlana klatka dla kurczaków dla kurnika
| Nazwa produktu: | 4-poziomowa klatka dla kurczaków, klatka dla kurczaków na baterie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ramka |
| Materiał: | Klatka dla kurczaka ze stali ocynkowanej |
4-piętrowa bateria do klatek dla kurczaków
| Inna nazwa: | Klatka na baterie dla niosek i brojlerów |
|---|---|
| Rodzaj: | System klatki akumulatora typu H |
| Materiał: | Ocynkowane ogniowo |
3.0mm Q235 H Type Battery Chicken Cage 4 piętra Sprzęt do hodowli drobiu
| Nazwa: | System klatki baterii |
|---|---|
| Rodzaj: | Klatki bateryjne dla kur niosek typu H |
| Szczebel: | 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 poziomów klatki baterii |
Lokalnie wykonany akumulatorowy sprzęt do klatek dla kurczaków 3-9 poziomów 650x625x500mm Rozmiar SONCAP
| Słowa kluczowe: | System klatek baterii, lokalnie wykonana klatka baterii |
|---|---|
| Rozmiar komórki: | 650x625x500mm |
| Model: | H Rama / Typ Warstwy Klatki Kurczaka |
Boost Your Poultry Farm's Efficiency with Automatic Manure Cleaning Battery Chicken Cages
| Kolor: | Srebrny biały |
|---|---|
| Rozmiar: | 650 mmx1250 mm |
| Tworzywo: | stal ocynkowana ogniowo |
Drób Kurczak Farm Bateria Wyposażenie klatki dla kurczaków 96 ptaków / zestaw
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
10000 warstw klatki dla kurczaków Używana klatka dla kurczaków z baterii
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
W pełni automatyczna klatka dla kurczaków ocynkowana na gorąco z systemem zbierania jaj
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
65 * 62,5 cm H Typ baterii klatka dla kurczaka Duży rozmiar
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |

