Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ battery chicken cage ] mecz 1127 produkty.
Q235 System klatek do cynkowania ogniowego na gorąco 3-10 poziomów dla kur
| Nazwa: | System warstwowej klatki na baterie kurczaka |
|---|---|
| Materiał: | Q235 Cynkowanie ogniowe po spawaniu |
| Rodzaj: | Typ A&H |
Typowy system klatek dla kurczaków z warstwą baterii w fermie drobiu o dużej pojemności
| Nazwa produktu: | System klatek baterii u drobiu |
|---|---|
| Kolor: | srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
Klatka dla kurczaków typu A dla drobiu 5 poziomów Q235A Automatyczna
| Nazwa produktu: | Klatki bateryjne typu A dla kur niosek drobiu |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
System klatki kurczaka typu warstwy baterii w hodowli drobiu duża pojemność
| Nazwa produktu: | System klatek bateryjnych dla drobiu |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ocynkowana ogniowo/zimno |
1480x1750x440mm Klatka dla kurczaków na baterie
| Słowa kluczowe: | Klatki bateryjne dla brojlerów, klatka dla kurcząt brojlerów |
|---|---|
| Poziom: | 4 piętra |
| Wymiary klatki: | 1480x1750x440mm |
192 ptaki / zestaw Klatka dla kurczaków do sprzętu do hodowli drobiu brojlerów
| Nazwa produktu: | Klatki bateryjne dla drobiu Klatka dla kurcząt dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |
192 kurczaki / zestaw baterii typu H klatka dla kurczaków klatka dla kurczaków automatyczna klatka dla kurczaków
| Nazwa: | Ferma Drobiu |
|---|---|
| Podanie: | Pole Drobiowe |
| Stosowanie: | Kury nioski |
Klatka bateryjna dla drobiu dla niosek i 120 niosek 10 poziomów
| Nazwa produktu: | Klatki bateryjne dla niosek i 120 niosek Klatki dla kur Klatki dla drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Automatyczna bateria dla kur niosek System klatek dla kur niosek H Typ 192 Ptaki
| Nazwa produktu: | System klatek dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Klatka dla kurczaka ocynkowana na gorąco dla brojlerów 17 piskląt / komórka
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurczaków brojlerów |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej ogniowo |

