Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ battery chicken cage ] mecz 1127 produkty.
Automatyczna klatka z baterią dla kurczaków Hodowla drobiu W kształcie litery H Małe ułożone
| Nazwa produktu: | Mała klatka dla kurczaków w kształcie litery H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Typ H Jaja nioski Klatka dla kur Kury nioski Zamaczane na zimno 8 poziomów
| Nazwa produktu: | Jajka typu H Jajka kurze Kury nioski Klatka dla kurczaków |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Klatka dla kurczaków typu A, poziom 3, pojemność 120 dla drobiu w Dubaju
| Nazwa produktu: | 3 Tier 120 Pojemność A Typ Klatka dla kur niosek dla drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stal ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
Rodzaj kurcząt niosących kurczaków warstwa klatka kurczaka bateria gospodarstwa drobiowego jaja dla Tanzanii
| Nazwa produktu: | Typ A dla kur niosek na baterie Ferma drobiu Klatka dla kur niosek dla Tanzanii |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Drut stalowy ocynkowany ogniowo |
| Rozmiar klatki: | 195*230*150cm, 215*230*200cm |
Galwanizowane kurczaki typu 4 poziomu H typu 4 poziomu dużych warstw dla kurczaków
| Nazwa produktu: | Całkowicie automatyczna klatka do jaj drobiowych i kurczaków dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Gorąco ocynkowane A typ H typ 3/4 warstwy kurczaka klatki drobiu dla sprzętu rolniczego
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Galwanizowane automatyczne 4-warstwowe baterie Kurczak kurczak klatka kurczak warstwowy sprzęt rolniczy do sprzedaży
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Q235 Galwanizowany typ warstwy akumulatorowej kurczaki klatki automatyczne jaja system sprzętu hodowli drobiu
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Gorąco galwanizowane automatyczne klatki dla kurczaków warstwa jaja bateria klatka sprzęt hodowlany zbiórka jaj System dezynfekcji
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Klatka dla kurczaków Kurczaki Klatka dla kurczaków Klatka dla kurczaków Klatki bateryjne Klatki dla kurczaków
| Nazwa produktu: | Całkowicie automatyczna klatka do jaj drobiowych i kurczaków dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |

