Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ battery chicken cage ] mecz 1128 produkty.
Klatki dla kurczaków typu H typu 2 mm dla fermy drobiu 8 Leves / Floors
| Nazwa produktu: | Klatki dla zwierząt typu H dla kurcząt Klatki dla drobiu Klatki dla kurcząt Hodowla drobiu z jajami |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
20000 ptaków Bateryjna klatka dla kurczaków typu H dla farmy w Pakistanie 2 mm
| Nazwa produktu: | Bateryjna klatka dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stal ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Drut spawany Klatki z warstwami jaj Q235A H Typ ocynkowane ogniowo
| Nazwa produktu: | Klatki dla kurcząt z ocynkowanej blachy spawanej |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stal ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Klatka dla kurczaków w kształcie litery H Automatyczna bateria urządzeń do hodowli drobiu
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurczaków w kształcie litery H Klatka dla warstw baterii |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Drut stalowy ocynkowany ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Automatyczny klatek typu H Klatka dla kurczaków Hodowla drobiu Klatka dla kur niosących
| Nazwa produktu: | Automatyczny klatek typu H Klatka dla kurczaków Hodowla drobiu Klatka dla kur niosących |
|---|---|
| Rodzaj: | Klatka dla kurczaków z ramą H |
| Proces siatki drucianej: | Cynkowane ogniowo po spawaniu |
Drut spawany Klatki z warstwami jaj Q235A H Typ ocynkowane ogniowo
| Nazwa produktu: | Klatki dla kurcząt z ocynkowanej blachy spawanej |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stal ocynkowana ogniowo |
| Rodzaj: | Klatka dla kurczaków typu H |
Gorąco ocynkowany typ 3 / 4 warstwy kurczaka klatki warstwy drobiu dla sprzętu rolniczego
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Q235 Automatyczne kotłowane na gorąco klatki kurcząt typu A i H Hodowla drobiu
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Wydajne hodowlę drobiu: Gorąco ocynkowane kurnik o wysokiej gęstości
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
System automatyczny Sprzęt do hodowli kurczaków Typ H Kury niosące Kury drobiowe Klatka kurczaka dla warstw
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |

