Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ battery chicken cage ] mecz 1130 produkty.
Klatka dla kurczaków Kurczaki Klatka dla kurczaków Klatka dla kurczaków Klatki bateryjne Klatki dla kurczaków
| Nazwa produktu: | Całkowicie automatyczna klatka do jaj drobiowych i kurczaków dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Hodowla drobiu Bateria warstwa jaj Klatki kurczaki Automatyczny typ A typ H Klatka kurczaka dla hodowli drobiu
| Nazwa produktu: | Całkowicie automatyczna klatka do jaj drobiowych i kurczaków dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Automatyczne kurczaki galwanizowane na gorąco do składania jaj, urządzenia do hodowli w klatkach z akumulatorami z zbiórką jaj i dezynfekcją
| Nazwa produktu: | Całkowicie automatyczna klatka do jaj drobiowych i kurczaków dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Automatyczne gorąco galwanizowane klatki kurczaki dla warstw jaj Klatki bateryjne Sprzęt hodowlany i zbieracz jaj
| Nazwa produktu: | Całkowicie automatyczna klatka do jaj drobiowych i kurczaków dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Gorąco ocynkowana warstwa jaj Klatki kurczaki z automatyczną baterią Klatka sprzęt hodowlany i zbieranie jaj Systemy dezynfekcji
| Nazwa produktu: | Całkowicie automatyczna klatka do jaj drobiowych i kurczaków dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Gotowa galwanizacja ze stali typu H Sprzęt dla gospodarstw drobiowych Warstwa akumulatorowa Automatyczna klatka kurczaka z systemem składania jaj
| Nazwa produktu: | Całkowicie automatyczna klatka do jaj drobiowych i kurczaków dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Automatyczna klatka dla kurczaków typu H Hodowla drobiu Klatka dla kur niosek
| Nazwa produktu: | Automatyczna klatka dla kurczaków typu H Hodowla drobiu Klatka dla kur niosek |
|---|---|
| Rodzaj: | Klatka dla kurczaka z warstwą H |
| Proces siatki drucianej: | Cynkowanie ogniowe po spawaniu |
Klatka dla kurczaków ocynkowana ogniowo o 360 stopni, obracana konstrukcja
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
Automatyczny system klatek ocynkowanych na gorąco dla kurczaków 4 ptaki na komórkę
| Nazwa: | Klatki do karmienia kurcząt dla brojlerów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla brojlerów |
| Aplikacja: | Drób Polowe Klatki dla brojlerów |
Klatka do hodowli kurczaków typu H Sprzęt do hodowli drobiu 4 poziomy
| Nazwa produktu: | 4-poziomowa klatka hodowlana dla kurcząt typu H typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka hodowlana typu H dla kurczaków |

