Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ battery chicken cage ] mecz 1128 produkty.
Gorąco ocynkowane automatyczne kurczaki typu H
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Najlepszy wybór dla hodowli drobiu: kurczaka o wysokiej gęstości
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Automatyczne składanie jajek Klatki kurczaki Galwanizowane na gorąco z bateriami Klatki urządzenia hodowlane i dezynfekcja zbierania jaj
| Nazwa produktu: | Całkowicie automatyczna klatka do jaj drobiowych i kurczaków dla brojlerów |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Typ H Bateria Kurczak Ptasia Klatka automatyczna Warstwa I brojler 3 Poziomy 4 Poziomy
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Soncap 128 ptaków/zestaw 4-warstwowa klatka dla kur niosek 8436290000
| Inna nazwa: | 128 Birds Layer Chicken Cage, klatka dla kur niosek |
|---|---|
| Materiał: | Krajowa stal mostowa Q235 |
| Model: | Rodzaj klatki z kurczaka warstwowego |
Full Automatic A Type Layer Chicken Cage
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
Klatka dla drobiu typu A z warstwą antykorozyjną ocynkowaną
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
Higieniczne kury typu A Farm Layer z klatki dla kurczaków Automatyczne usuwanie obornika
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
Model kurnik do układania jaj 160 kurcząt Klatki dla drobiu do karmienia zwierząt
| Stosowanie: | klatka z kurczaka ze stali nierdzewnej z kurczaka |
|---|---|
| Stosowanie: | kurczak |
| Materiał: | Q235 Stalowa klatka dla kurczaka ze stali nierdzewnej |
Składanie jaj Kury Klatka dla kurczaków Ptak domowy dla kur ocynkowanych ogniowo
| Stosowanie: | klatka z kurczaka ze stali nierdzewnej z kurczaka |
|---|---|
| Posługiwać się: | Kurczak |
| Materiał: | Q235 Stalowa klatka dla kurczaka ze stali nierdzewnej |

