Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ battery chicken cage ] mecz 1130 produkty.
Q235 Bridge Steel A Frame Layer Klatka dla kurczaków na farmę drobiu
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
Głęboko ocynkowana warstwa do układania jajek Klatka dla kurczaków zapobiega infekcjom chorobowym
| Nazwa produktu: | Warstwowa klatka z kurczaka |
|---|---|
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
96-warstwowy system klatki dla kurczaków Chicekns HDG z baterią typu A
| Stosowanie: | klatka z kurczaka ze stali nierdzewnej z kurczaka |
|---|---|
| Posługiwać się: | Kurczak |
| Materiał: | Q235 Stalowa klatka dla kurczaka ze stali nierdzewnej |
Klatka dla kurcząt brojlerów Q235A zanurzona na gorąco 4 poziomy 100 * 150 * 44 cm
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatka dla Kurczaka |
| Materiał: | Q235A ocynkowane ogniowo |
195x41x41cm 90, 120 Ptaki Warstwa Klatka kurczaka Sprzęt dla hodowli drobiu
| Nazwa produktu: | 195x38x38cm, 195x41x41cm 90, 120 Klatka dla kurczaków warstwowych Sprzęt do hodowli drobiu |
|---|---|
| Typ klatki: | A Rodzaj klatki dla kur niosek |
| Materiał drutu: | galwanizacja na zimno/gorąco po procesie spawania |
Głęboko galwanizowana warstwa składania jaj Klatka kurczaka Zapobiega zakażeniu chorobą
| Nazwa produktu: | warstwa klatki dla kurczaków |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ocynkowana ogniowo/zimno |
Wytrzymały i wytrzymały wysokiej gęstości gorąco ocynkowane warstwa jaja kurczaka klatka dla Twojej farmy drobiowej
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Q235 Gorąco galwanizowany Automatyczny typ A typ H drób hodowla kurczaków klatka dla warstwy Sprzęt
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Klatki dla kurczaków Warstwa jaj Urządzenia dla drobiu Warstwa kurczaków
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
Q235 Galwanizowane urządzenia hodowli kurczaków Typ H Kury niosące Kury drobiowe Klatka kurczaka dla warstw
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |

