Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ poultry environmental control system ] mecz 317 produkty.
SGS 380V 50Hz Automatyczny system usuwania obornika drobiowego z przenośnikiem taśmowym
| Nazwa produktu: | Automatyczny system usuwania odchodów z drobiu z przenośnikiem taśmowym |
|---|---|
| Materiał maszyny: | Płyta cynkowo-aluminiowa, blacha ocynkowana ogniowo |
| Silnik napędowy: | 1,5 kW, 380 V, 3 fazy, 50 Hz lub dostosuj |
1,75 m 1,5 kW HDG System usuwania obornika drobiowego do klatki akumulatorowej
| Słowa kluczowe: | Sprzęt do czyszczenia obornika w gospodarstwie drobiowym System usuwania obornika |
|---|---|
| Rodzaj czyszczenia obornika: | Taśmowy lub zgarniakowy kolektor obornika |
| Materiał: | Stal ocynkowana ogniowo lub nierdzewna, cynk-aluminium |
1,4 m 1,75 m Automatyczny system taśmowy do odchodów drobiu H Stosowanie klatek dla kurcząt
| Słowa kluczowe: | System taśmowy do odchodów drobiu |
|---|---|
| Rodzaj czyszczenia obornika: | Taśmowy lub zgarniający zbieracz gnojowicy |
| Materiał: | Stal ocynkowana ogniowo lub nierdzewna, cynk-aluminium |
Gotowy galwanizowany automatyczny kurczak z warstwą jaj dla hodowli drobiu
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka do jaj i kurcząt |
|---|---|
| Materiał z drutu klatkowego: | Stalo mostkowe Q235, grubość 3-6 mm |
| Powierzchnia siatki drucianej: | Cynkowanie na gorąco lub na zimno |
10000 warstw klatki dla kurczaków z baterią jajową w hodowli drobiu
| Nazwa produktu: | klatka dla kurczaka z baterią |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Siatka druciana ze stali ocynkowanej na gorąco / na zimno |
Gorąco galwanizowany system klatki bateryjnej dla hodowli drobiu
| nazwisko: | Klatki dla kurczaków |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla niosek |
| Zastosowanie: | Drób Klatki polowe dla niosek |
90 Kurczaków Hodowla drobiu Dom warstwa Bateria Klatka do kur niosących
| nazwisko: | Klatki dla kurczaków |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla niosek |
| Zastosowanie: | Drób Klatki polowe dla niosek |
2-3 rzędowy system usuwania obornika drobiowego do hodowli zwierząt gospodarskich Na liście SONCAP
| Nazwa produktu: | Mechaniczna maszyna do czyszczenia obornika Zautomatyzowany sprzęt do hodowli drobiu |
|---|---|
| Sposób usuwania śmieci: | Usuwanie obornika zgarniaczem, czyszczenie taśmowe obornika |
| Rodzaj marketingu: | Nowy produkt 2021 |
ISO9001 System do picia drobiu, 360-stopniowy automatyczny smoczek do kurczaka
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczny system do picia drobiu z klatki drobiowej z jajkiem |
|---|---|
| Rodzaj klatki: | Warstwy jaj kurzych typu A lub H |
| Materiał rury wodnej: | Inżynieria plastyczna |
Sprzęt do hodowli kurczaków w polu drobiu 90 ptaków typu H Klatka warstwowa
| Akcesoria: | podajnik, warstwa klatki dla kurczaków, siatka druciana, poidło smoczkowe |
|---|---|
| Ustaw pojemność: | 144/192/240/288 warstw |
| Rozmiar komórki: | 450*600*410mm |

