Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ poultry environmental control system ] mecz 317 produkty.
Automatyczna klatka dla drobiu typu H dla gospodarstw w Kenii
| Nazwa produktu: | Automatyczna klatka dla drobiu typu H |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot /Cold Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| Typ: | Typ klatki dla kur niosek |
Automatyczny system klatek dla brojlerów drobiowych 4 poziomy 5 poziomów Hodowla drobiu typu H
| Nazwa produktu: | 4 Tiers 5 Tiers H Typ Nowoczesna konstrukcja Chlewnia dla drobiu Automatyczny system klatek dla broj |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |
Klatka bateryjna typu H dla kurcząt Urządzenia do hodowli drobiu Automatyczne 10 poziomów
| Nazwa produktu: | Wyposażenie fermy drobiu Automatyczna klatka bateryjna dla kurcząt |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Layer Chicken Cage The Optimal Solution for Modern and Profitable Poultry Farming
| Stosowanie: | Drobiarski |
|---|---|
| Typ: | Warstwa klatki z kurczaka |
| Instalacja: | Łatwy w instalacji |
Farma drobiu Konstrukcja stalowa Kurnik Ochrona cieplna
| Lokalna lokalizacja usługi: | Afryka Południowa |
|---|---|
| Lokalizacja aplikacji: | Ferma drobiu Kurczak Karmienie jaj Kurnik dla niosek |
| Imię: | Kurczak do karmienia jaj kurnik do niosek |
Farma drobiu Warstwa akumulatorów Automatyczna klatka dla kurczaków 4 poziomy 5000 ptaków Składanie jaj
| Nazwa produktu: | 4 poziomy 5000 ptaków składających jaja ferma drobiu warstwa baterii automatyczna klatka dla kurczak |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Akumulatory kurczaków Klatki w pełni automatyczne System kontroli środowiskowej nadaje się do hodowli drobiu
| Tworzywo: | cynkowane ogniowo |
|---|---|
| Szczebel: | 3-8 poziomu |
| Konfiguracja sprzętu: | W pełni automatyczny system kontroli środowiska |
Hodowla kurek Q235 Nowoczesna klatka dla kur, sprzęt do hodowli drobiu SONCAP 90 dni
| Słowa kluczowe: | pisklęta nioski klatka do odchowu kurek |
|---|---|
| Typ ramki: | H, ramka |
| Materiał klatki: | q235, bez deformacji |
H440mm Czyszczenie obornika Q235 Stalowa klatka dla piskląt 17 ptaków dla drobiu
| Słowa kluczowe: | Klatka lęgowa piskląt z nioskami niosek |
|---|---|
| Materiał klatki: | q235 stal, trwała |
| Podajnik: | pcv, stal ocynkowana ogniowo, płyta regulacyjna podajnika; |
System usuwania obornika drobiowego o grubości 1,2 mm
| Nazwa produktu: | Mechaniczny system usuwania obornika drobiowego, automatyczna maszyna do czyszczenia hodowli kurczak |
|---|---|
| Rodzaj usuwania obornika: | Czyszczenie taśmy, system usuwania skrobaka |
| Funkcja mechaniczna: | Cichy |

