Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ 1 2mm poultry manure removal system ] mecz 191 produkty.
Klatka dla kurczaków w kształcie litery H Automatyczna bateria urządzeń do hodowli drobiu
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurczaków w kształcie litery H Klatka dla warstw baterii |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Drut stalowy ocynkowany ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Automatyczna maszyna do karmienia cynkowo-aluminiowa do drobiu, system karmienia brojlerów SGS 1,2 mm
| Nazwa produktu: | Maszyny do karmienia wózków ze stali stopowej cynkowo-aluminiowej stosowane do klatki dla kurczaków |
|---|---|
| Grubość leja: | 1,2 mm |
| Materiał do karmienia: | ocynkowana ogniowo, cynkowo-aluminiowa |
Automatyczna maszyna do karmienia drobiu, SGS 1,2 mm system karmienia brojlerów
| Nazwa produktu: | Maszyny do karmienia wózków ze stali stopowej cynku i aluminium stosowane w klatkach dla kurczaków t |
|---|---|
| Grubość leja: | 1,2 mm |
| Materiał do karmienia: | cynkowane ogniowo, cynkowo-aluminiowe |
Q235A Klatki dla kurcząt z warstwami jaj dla 5000 ptaków Sprzęt do hodowli drobiu
| Nazwa produktu: | Klatki dla kur niosek dla 5000 ptaków |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stal ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
120 ptaków klatka dla kurczaków bateria nigeryjska ferma drobiu ocynkowana Q235 3 warstwy
| Nazwa produktu: | Ocynkowana Q235 3 warstwy 120 ptaków klatka dla kurczaków |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
160 Klatki dla kur niosek typu A Urządzenia dla ferm drobiu
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurcząt typu A |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Drut stalowy ocynkowany ogniowo |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
Zautomatyzowany sprzęt do klatek dla kurcząt typu z systemem karmienia
| Nazwa produktu: | Typowa klatka dla kurcząt z automatycznym systemem karmienia |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Drut stalowy ocynkowany ogniowo |
| Typ: | Typowa klatka dla kur niosek |
Klatka dla kur niosek Typ H W pełni automatyczna Q235A 1,0 mm
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Automatyczna maszyna do karmienia cynkowo-aluminiowa do drobiu, system karmienia brojlerów SGS 1,2 mm
| Imię: | Klatki do karmienia kurcząt dla brojlerów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Klatki dla brojlerów |
| Wniosek: | Drób Polowe Klatki dla brojlerów |
W pełni automatyczna klatka dla drobiu brojlerów typu 5000 H Bateria dla kurczaków
| Nazwa produktu: | Klatka bateryjna typu H dla kurcząt brojlerów |
|---|---|
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |
| Schody: | 3 lub 4 poziomy |

