Wszystkie produkty
-
Bateryjna klatka dla kurczaka
-
Warstwowa klatka z kurczaka
-
Klatka z kurczakiem brojlerów
-
Baby Chick Cage
-
Klatka dla drobiu
-
Sprzęt dla brojlerów
-
Automatyczny system karmienia drobiu
-
system pojenia drobiu
-
system usuwania obornika drobiowego
-
system zbierania jaj drobiu
-
System kontroli środowiska drobiu
-
Sprzęt do hodowli drobiu
-
Pan Umar JibrilZ firmą Silver Star współpracujemy od 2011 roku, nasze pierwsze zamówienie na klatkę niosek na fermie kurcząt również jest jak na razie bardzo silne. Klatki wysokiej jakości i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolona. -
Pan BryanWarto zamówić klatkę akumulatorową Siver Star: W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy nad klatką dla kur z warstwą cynkowania ogniowego. Byłem naprawdę zaskoczony klatką dla drobiu, kiedy otrzymałem. Co więcej, Siver Star dał nam więcej wskazówek dotyczących instalacji pacjenta. Teraz moja farma działa bardzo dobrze, niedługo przygotuję się do mojego drugiego domu. -
Too many requestsTo dla nas niezapomniane spotkanie na stoisku targowym, porozmawialiśmy z menadżerem Silver Star Panią Joise i rozpoczęliśmy nasz pierwszy biznes dla moich nowych ferm drobiu z automatyczną klatką dla kurczaków. Pani Joise wysłała inżyniera, aby poprowadził dla mnie instalację, łatwa w obsłudze, jestem wdzięczny.
słowa kluczowe [ 1 2mm poultry manure removal system ] mecz 191 produkty.
W pełni automatyczny akumulator Klatka dla drobiu Kurczak Sprzęt do hodowli warstw jaj Typ H
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna klatka dla drobiu typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Klatka dla kur niosek typu H, w pełni automatyczna, 6-poziomowa
| Nazwa produktu: | Klatka dla drobiu Tania, w pełni automatyczna klatka dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Rodzaj: | Klatka dla kurczaków typu H |
W pełni automatyczny system klatek dla kurczaków typu H. Sprzęt do hodowli drobiu
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczny system klatek dla kurczaków typu H. Sprzęt do hodowli drobiu |
| Typ: | Klatka na jajka typu H |
Linia do karmienia drobiu Sprzęt do hodowli brojlerów z automatycznymi podajnikami i poidłami
| Nazwa produktu: | Sprzęt do hodowli brojlerów System linii karmienia drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo / na zimno |
| Typ: | Klatka dla brojlerów typu H |
Farma drobiu Klatka na jajka Klatka dla kurczaka Automatyczny system karmienia Ocynkowana 5 poziomów
| Nazwa produktu: | Automatyczny system karmienia Ocynkowana bateria Klatka na jajka Klatka dla kurczaków |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Automatyczne klatki bateryjne dla kur niosek Kury nioski Drób
| Nazwa produktu: | Automatyczne klatki dla kur niosek dla kur niosek Klatki bateryjne dla drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Typ: | Klatka dla kurczaków typu H |
Automatyczna klatka dla kurcząt Kurczak Klatka dla kur ZEA Sprzęt drobiowy Typ H
| Nazwa produktu: | Automatyczna klatka dla kur niosek typu H |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Sprzedaż sprzętu do hodowli drobiu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich |
| Materiał: | Q235A Stal ocynkowana ogniowo |
System hodowli kurczaków typu H Automatyczna ferma drobiu do hodowli niosek brojlerów
| Nazwa produktu: | Klatka dla kurczaków typu H |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stalowa siatka druciana ocynkowana ogniowo |
| Rozmiar klatki: | 1800x1200x2140mm, 1800x1200x2790mm |
Klatka dla kurczaków typu A, poziom 3, pojemność 120 dla drobiu w Dubaju
| Nazwa produktu: | 3 Tier 120 Pojemność A Typ Klatka dla kur niosek dla drobiu |
|---|---|
| Materiał: | Q235A Stal ocynkowana ogniowo |
| Rodzaj: | Typowa klatka dla kur niosek |
Automatyczny system klatek dla kurcząt na fermę drobiu 65 X 62,5 X 44 CM
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Typ: | Klatka warstwowa typu H |
| Schody: | 3,4,5,6,8 poziomów |

